Servis Centrum

Servis Centrum REYLON SM

Servisné centrum REYLON SM ponúka komplexné servisné služby prípojným vozidlám v úplne novej budove v Kútnikoch v rozlohe až 2000m. Spojenie vysoko kvalifikovaných odborníkov a najmodernejšieho technického vybavenia servisu zaručí klientom maximálnu kvalitu poskytovaných služieb od údržby až po prenájom vozidiel. 

Servisné centrum ponúka autorizované servisné služby návesom a prívesom značiek Schwarzmüller a Hüffermann, pozáručné servisné služby prípojným vozidlám aj iných značiek, pravidelné servisné prehliadky, opravu pri poistných udalostiach, elektrikárske, lakýrnické, klampiarske práce, kompletnú diagnostiku prostredníctvom zariadenia TEXA a špeciálnu diagnostiku a opravu systémov WABCO a KNORR. Špičkové vybavenie, ako napríklad brzdová stolica, rovnacia stolica, detektor vôle náprav, profesionálne zdvíhacie vybavenie zaručia prémiový zákaznícky servis. 

Budova servisného centra je vybavená 4 servisnými boxmi s dĺžkou 38m, ktoré umožnia, aby naši odborníci súčasne pracovali na 8 návesoch. Okrem toho disponuje aj skladom originálnych náhradných dielov, ktorý zaručuje efektívny a plynulý chod servisných prác. V areáli sa nachádza aj umývacia linka pre nákladné vozidlá a nepretržite otvorená samoobslužná čerpacia stanica s kvalitnými pohonnými hmotami (benzín 95, diesel, AdBlue) priamo zo Schwechatu od dodávateľa OMV.  

Naši odborníci Vám radi poradia, alebo poskytnú termín na prehliadku alebo opravu Vášho vozidla! Neváhajte nás kontaktovať! 

Kontaktné údaje - otváracia doba

 • po-pi: 8:00 - 17:00

 

 • Prijímací technik
  Andrej Hamar
  Tel: +421 903 541 697
  e-mail: andrej.hamar [at] schwarzmueller.sk
 • Servis
  Tel: +421 903 451 019
  e-mail: servis [at] schwarzmueller.sk

Adresa

 • REYLON SM, s.r.o.
  Kútniky 635
  929 01 Dunajská Streda
  Slovakia
   
Servisní partneri: 
Galéria: 

Objednať sa do servisu:

Súhlasím s tým, že moje údaje z kontaktného formulára budú zhromaždené a spracované tak, aby odpovedalo na moju žiadosť. Dáta budú po spracovaní Vašu žiadosti vymazaná. Poznámka: Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať e-mailom. Podrobné informácie o zaobchádzaní s užívateľskými údajmi nájdete v našej databáze o vyhlásenie o ochrane dát.

Cookies